News

 
Léto je tady, Langre volá!

28. 6. 2019

Dnes začíná léto také u nás v Langre! Víte, kolikátá je to sezóna ve Španělsku? A na jaké novinky se můžete těšit? Vše nám prozradila naše Martinka.  


Martinko dnes nám začíná surfová sezóna ve Španělsku! Víš, kolikátá to je?

Je to tak, léto je tady, Langre volá! To jsi mě dostal, to bych asi měla vědět :) Devátá?


A kolik si jich už absolvovala ve Španělsku ty? Dá se říct, že to je tvoje nejoblíbenější destinace?

Letos je to pro mě už šestá sezóna. Nemůžu uvěřit tomu, jak to letí. Pravdou je, že Španělsko je mojí nejoblíbenější evropskou destinací. Zajezdí si tam jak začátečníci, tak pokročilejší jezdci, surfujeme na nádherné písečné pláži schované mezi útesy, všude kolem jsou kukuřičná pole, krávy a koně. Je tam božský klid a jestli někdo potřebuje „vypnout“ a odpočinout si, je to to správné místo. Teda když zrovna nepořádáme oblíbenou grilovačku, to se u nás sem tam staví i policejní hlídka :) No a výhled z naší terasy, ten musíš zažít, to se nedá popsat.


Předpokládám, že se letos do Španělska také chystáš. Na co se nejvíce těšíš?

Nemůžu vypíchnout jednu konkrétní věc. Těším se na kamarády, které jsem na surftripu potkala a kteří se za námi během léta přijedou zase podívat, taky na každou povedenou vlnu, na Bazovy karbanátky, na zpívání u kytary, na výbornou španělskou marmeládu a taky na to, že si sednu se sklenkou vína na terase a budu zasněně koukat na oceán a hory v dáli. Těším se i na naše domácí, kteří jsou zlatí a na všechny vesele mluví španělsky a je jim úplně jedno, že jim člověk nerozumí.


Slyšel jsem, že na jaře se v našem domečku v Langre odehrálo spoustu změn. Můžeš nám k tomu říct něco víc? Na co nového se můžou surfaři těšit?

Každý rok se snažíme přijít s nějakou novinkou a s nějakým vylepšením. Loni nám přibyly tři krásné nové apartmány a letos jsme to vzali z gruntu a společně s našimi domácími jsme se vrhli na rekonstrukci celého přízemí hlavního domu a jeho terasy. Celý dům je nově natřený, jsou tam nová zábradlí, nový přístřešek na terase. Nechci všechno prozrazovat, ať nekazím překvapení, ale vdechli jsme domečku nový život. Je to tam teď útulnější, barevnější a příjemnější. Moc díky všem, kteří přiložili ruku k dílu.


Ty máš na starosti přihlášky do našeho surf-houseu v Langre, můžeš nám prozradit, jak je to v současné chvíli s kapacitou? Může se člověk ještě přihlásit na nějaký pobyt? Nebo už je vše beznadějně plné?

Současný stav je plná obsazenost v červenci a v srpnu, poslední volná místa máme v září. Konkrétně to jsou 2 volná místa v týdnu od 31. 08. a další místa máme ještě na termínech od 06. 09. a 13. 09. I když jsou termíny v září určené pokročilejším surfařům, budeme mít i skupiny začátečníků, takže jestli jste doteď váhali, můžete se bez obav přihlásit. Intenzívní výuka na zářijových pobytech je podpořena častým videocoachingem a přednáškami od těch nejpovolanějších a kdybyste měli ještě nějaký záludný dotaz, pište na crew@surf-trip.cz.


Těším se na viděnou v Langre!>>>Informace a přihlášky najdetete zde!<<<
blog comments powered by Disqus