News

 
Trocha módní inspirace od #Veruchick

20. 4. 2018

V pátek 11. května na SURF-TRIP PÁRTY bude také fashion show, která vás může inspirovat na nadcházející léto. Do toho, co právě teď letí ve světě módy vás zasvětí fashionbloggerka Veruchick, která píše lifestylový a módní blog theczechchicks.com.

Ahoj Verčo, tak jaký outfit bys doporučila lidem pro dnešní den?

Jelikož tady máme konečně jaro a venku svítí sluníčko, tak jednoznačně šaty, sukně pro sportovněji založené slečny šortky. A k nim ideálně nějaké bodyčko a klasické conversky. Teď frčí v módě malé sprotovní batůžky, takže chybu neuděláte, když necháte kabelku doma.

Dobře dobře, to bylo pro holky… A co by jsi doporučila mě? Jak bych se měl oháknout pro dnešní den?

Ty Otíku můžeš zůstat v tom v čem chodíš normálně :), ale pokud bys chtěl být opravdu prudce trendy, tak letos se jednoznačně vrací trend havajských košilí, který byl několik roků po sobě out. Nyní v nich ale budeš za opravdového znalce módy.

Hmm, díky za radu :) Jde vidět, že tomu opravdu rozumíš :-D ale hawajské košile ti opravdu nevěřím :) Jak jsi se vlastně k módě dostala? Je to tvůj koníček co se tak trochu změnil v práci, ne?

Na vysoké škole jsem začala psát módní blog, zprvu koníček se postupem času měnil, hlavní zlom přinesl vznik mého eshopu bechick.com, kde se můžu vyřádit v navrhování a mohu si tak módní trendy sama určovat

V Pátek 11. května bude Surf-trip mejdan v pražském klubu Rock Café, na který ty chystáš malou fashion show, na téma „letní styly do města i pláž“ Na co se můžeme těšit?

Modelky určitě předvedou poslední módní trendy v oblasti plavek a doplňků k nim, plánuji zahrnout i městské outfity, tedy letní šaty, overaly a další trendy, které budou hrát tuto sezónu prim.

Když tě lidi budou chtít dál sledovat a nechat se inspirovat, kde a jak to můžou udělat?

Ideálně na instagramu jako veruchick ( https://www.instagram.com/veruchick/ )

Jo a ještě jedna otázka… Vím že ponožky v sandálech ok nejsou.. Ale v žabkách to takový problém být nemusí… co myslíš?

K mému vlastnímu překvapení se loni ponožky v sandálech nosit začaly, pravda trošku v jiném pojetí, než jsme v Čechách zvyklí, takže ano, klidně obuj žabky a ponožky. Když k tomu hezky sladíš zbytek outfitu, může to být docela zábavné, ponožky vybírej barevné, nejlépe s obrázky :)

Díky moc za rozhovor a za rady! Jdu vyrazit nakupovat a hodím něco na sebe, aby byl prudce trendy :-) Vidíme se v pátek 11. května!blog comments powered by Disqus