News

 
VYHRAJ SNOWTRIP V LIVIGNU

3. 2. 2017

Azurové nebe, čerstvý prašan a nekonečné svahy obklopující Livigno. Možnost heliboardingu, široká nabídka aprés ski zábavy, nákupy v bezcelní zóně nebo relax v sauně. Díky Jägermeister u toho můžeš být i ty!

Protože letos oslavíme 10 let existence surf-trip.cz a zároveň 10 let spolupráce s Jägermeister, připravili jsme soutěž o účast na snowtripu v Livignu pro tebe + 1. Stačí jít na náš FB, a napsat do komentářů pod soutěžní post 10 + 1 DŮVOD, PROČ BUDEŠ PÍT JÄGERMEISTER DALŠÍCH 10 LET. Porota potom vybere jednoho šťastlivce, který si i se svým parťákem / se svou drahou polovičkou bude na přelomu března a dubna užívat azuro a nekonečné zasněžené svahy. 

Už potřetí jedeme do světoznámého lyžařského střediska Livigno v italské Lombardii! Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy. Je vyhlášené zejména dokonalými podmínkami pro freeride a hned třemi snowparky Amerikan, Mottolino a Livigno Park Carosello 3000, ve kterých pravidelně probíhají závody světového formátu. Čeká tu na tebe celkem 115 km sjezdových tratí v nadmořské výšce 1 816 m. n. m. - 2 950 m. n. m., rozdělených na 12 černých, 37 červených a 27 modrých sjezdovek. Výhodná poloha údolí je zárukou slunečného počasí během celého dne, 70% sjezdovek je pokryto zasněžovacím systémem.

Možnost heliskiingu/heliboardingu za bezkonkurenční cenu! Vrtulník tě dopraví do zcela nedotčené oblasti a ty si tak můžeš vychutnat opravdu dlouhý sjezd v čerstvě napadaném prašanu. Nezapomněli jsem ani na bezpečnost - proto tě po celou dobu bude doprovázet zkušený horský vůdce.

Kromě skvělých lyžařských podmínek se Livigno pyšní také nadstandardním aprés ski vyžitím po lyžování. Ve městě proto najdete bazén, wellness, kino a téměř vše, na co si vzpomenete. A díky výhodné poloze v bezcelní zóně můžete v ranních hodinách odcházet z baru s nezvykle naditou peněženkou, či nakoupit spotřební zboží za opravdu výhodné ceny. Navíc můžete využít bezplatného Wi-Fi připojení k internetu přímo na sjezdovkách! A to za těch pár minut při vymýšlení odpovědi stojí! Vidíme se v Livignu!
blog comments powered by Disqus