Blog

 
Chce to i nějakou dávku adrenalinu!

25. 8. 2019

Anička je nadějná surfařka, která si umí užívat život nám poslala svou vzpomínku na nezapomenutelný týden ve Španělsku. Děkujeme!


Tak, jak to mají asi všichni studenti po pravidelné dávce učení mučení, lehkého stresu a rušného akademického života, je téměř povinností jet si někam vyčistit hlavu. A jelikož válení na pláži je sranda asi tak den, chce to i nějakou dávku adrenalinu!Najít parťáka byla hračka. Společně s Barčou už jsme měly jasno, že není lepší místo na „restart“ spojený s novou aktivitou, než surf-trip ve Španělsku, jen jsem netušily, jak moc jsme se trefily!


Původní plán byl odjet na týden a lehce si se surfováním potykat, zjistit, zda-li z nás budou kamarádi. Klaplo to. Ačkoli jsme byly první dny více pod vodou než nad vodou, byly jsme nadšené. Celé to už jen podpořilo perfektní zázemí a organizace tripu. Všechno to do sebe tak krásně zapadalo, že jsem si začala pohrávat s myšlenou, jak si to tady prodloužím. Naneštěstí, tedy naštěstí mi plány na další týden krachly. Jasné znamení! Vyburcovala jsem i Baruš a šly jsme s prosíkem za Marťou, která nám vyšla neuvěřitelně vstříc a vykouzlila pro nás dvě postele i na další týden a místo v dodávce. Za což jí moc děkujeme.
Nicméně tímto bych ráda vyzdvihla práci všech, kteří se o nás starali. A to nejen díky tomu, že jsme se vozili na všechny výlety a na pláž jako králové, kde jsme měly možnost celodenního zapůjčení surfů zaparkovaných pár krůčků od oceánu, ale také za přátelský přístup a schopnost stmelovat, kterou Vítek zvládal na jedničku! Díky Vítku. Po dvou dnech vám přijde, jak když všechny znáte roky. Také bych ráda poděkovala lektorům surfingu. V našem případě konkrétně Špáťovi, který je velice trpělivý a schopný vše vysvětlit tak, že i já se chytala. Terce a Bazovi za konstruktivní kritiku (slovo kritika nemá pouze záporný náboj J) při videocoachingu, která mě osobně velice pomohla.  Jinak pokud budete mít možnost připlacení individuální lekce, neváhejte! Jo a ještě se po baráku pohybuje duch jménem Sísa, díky níž je všude stále krásně naklizeno a voňavo.
V neposlední řadě bych ráda vyzdvihla pomoc nad rámec surf-tripu, když jsem potřebovala odeslat oficiální žádosti do Prahy a zprostředkovat Skype pohovor s Kanadským zaměstnavatelem, což bohužel bez počítače a tiskárny nešlo. Klasicky v rámci elektronického detoxu jsem si z Čech vyrazila pouze s mobilem. Naštěstí všichni byli ochotní mi pomoci. Nejen, že mi zapůjčili noťas a tiskárnu, ale také mi pomohli před pohovorem nastavit zvuk, kameru a co já vím co všechno. :-D No, co na to říct.. Měly jsme se jak v bavlnce.Takže jestli stále váháš, tak to pouze vypovídá o mé neschopnosti předat své nadšení, protože nebýt povinností a trochu vyššího kapitálu, jsem tam ještě teď!


PS: Tohle jsem psala zcela dobrovolně a velice ráda, protože surf-trip si zaslouží kladné recenze! Už teď se těším na další surfovačku s vámi. Jo a bacha! Je to návykové.               

>>>Nabízíme zázemí pro pokročilé surfaře, začátečníky, milovníky jógy i cestovatele po krásách Srí Lanky!<<<zpět do blogu

blog comments powered by Disqus