Španělsko 2018

Otevřeli jsme nové termíny v září! Ve španělském Langre vás čeká nezapomenutelný výhled na hory, oceán a kukuřičná pole. 

Video

Základní informace

cena zájezdu:ubytování od 550 Kč za noc
instruktoři:Tereza Olivová, Gabriel Jose Castillo
doprava:mikrobusy, vlastní doprava, letecky
země:Španělsko
surfové vybavení:v ceně bez neoprenu
ubytování:vila na útesu, ubytování v soukromí
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:nové výlety, poznávání Cantabrie, grilovačka

Dostupné termíny

31. 8. 2018-9. 9. 2018Přihlásit se
7. 9. 2018-16. 9. 2018Přihlásit se
14. 9. 2018-23. 9. 2018Přihlásit se

Pro vaše otázky nám napište email na crew@surftrip.cz, případně volejte 723 282 267 .


Surftrip surf house

SURFTRIP surf house ve vesnici Langre je otevřen od 30. června do 22. září 2018. Těm, kdo nemají zájem o organizované balíčky, nabízíme ubytování, půjčovnu surfařského vybavení a další služby. Pro úplné začátečníky a mírně pokročilé jezdce jsou připraveny organizované pobyty SURFTRIPy v červenci a srpnu. V září bude domeček otevřen pro pokročilé surfaře. K břehům Kantábrie touto dobou přichází větší vlny, a tak můžeme s těmi, co mají SURFTRIP balíček, jezdit i na jiné spoty.


Surftrip Balíček

Se SURFTRIP balíčkem svoji dovolenou změníte v nezapomenutelný zážitek. Neodmyslitelnou součástí balíčku je ubytování s výhledem na oceán a výuka surfování, která je vedena našimi zkušenými instruktory. Surfové vybavení je k dispozici po celý týden. Po lekcích se můžete těšit na pěší výlety v okolních horách, cestu lodí do hlavní metropole celé Kantábrie, města Santander, dále na společné grilovačky nebo Jägermeister party. Za zapůjčení neoprenu je příplatek 30 EUR/týden.

CO ZAHRNUJE SURFTRIP BALÍČEK

 • dopravu do Španělska a zpět, přesuny na místě
 • tři výlety do okolí
 • 7x ubytování v dvoulůžkových nebo čtyřlůžkových pokojích (SO - SO)
 • lázeňský poplatek 
 • zapůjčení surfu, leashe, surfové vosky
 • 5x výuku pro začátečníky nebo pokročilé, asistenci zahraničních jezdců a českých organizátorů 
 • videocoaching, foto v high ress
 • grilovačka
 • dárek SURFTRIP


Lekce

V průběhu týdne na vás čeká pět surfových lekcí. Výuka je rozdělena na začátečníky a pokročilé. Kromě lekcí váš surfový progress podpoříme videocoachingem a přednáškou o surfování. Po dvouhodinových lekcích vám prkno zůstává k dispozici, abyste mohli dále zdokonalovat své surfařské dovednosti. Lekce probíhají v angličtině s možným překladem do češtiny. Pro děti jsou celé lekce vždy v českém jazyce.


Ubytování

SURFTRIP surf house se nachází na vrcholu stále zeleného kopce ve vesničce Langre. Z terasy vidíte jak na hory, tak na oceán a přímo pod naší terasou se pasou koně. Nabízíme tři druhy ubytování.

V přízemí vily najdete nově zrekonstruované čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. V patře jsou útulné dvoulůžkové pokoje. Jeden z pokojů má vlastní koupelnu, pro ostatní je k dispozici společná koupelna na chodbě. Oba druhy ubytování jsou zahrnuty v ceně SURFTRIP balíčku a je na vás, zda-li se rozhodnete pro čtyřlůžkový pokoj s vlastní koupelnou nebo dvoulůžkový pokoj bez vlastní koupelny. Příplatek za dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou je 500 Kč/osoba/týden.

Vařit si můžete ve dvou kuchyních. Jednu z nich najdete v patře, druhou v přízemí. Milovníci grilování mohou využít náš gril. V SURFTRIP surf housu se nachází prostorná společná místnost, kterou využíváme nejen jako jídelnu, ale hlavně jako chill-out zónu.

Zájemcům o ubytování v soukromí nabízíme bydlení v samostaném apartmánu pro šest lidí. Krom tří dvoulůžkových pokojů je v domku plně vybavená kuchyň, obývací pokoj s gaučemi a TV, s jídelnou a dvě koupelny s pračkou. Apartmán leží hned vedle hlavního SURFTRIP surf housu. Doporučujeme ho pro rodiny s dětmi a ty, kdo během pobytu vyhledávají úplný klid. Cena je 600 Kč/os/noc

NOVINKA V létě 2018 otevíráme dva nové apartmány v soukromí. Každý apartmán má vlastní obývací pokoj spojený s kuchyní, koupelnu a ložnici. Jeden je větší a je pro max. 6 osob a druhý pro max. 4 osoby. Cena za ubytování v novém apartmánu je 2.400 Kč/noc. Zjištění obsazenosti na dotaz. V případě zájmu pište, prosím, na crew@surf-trip.cz


Doprava

Z Prahy do Langre vás osmimístnými dodávkami povezou naši zkušení řidiči. Vyrážíme každý pátek večer z nádraží Smíchov, zpět do Čech potom odjíždíme v sobotu v ranních hodinách. Téměř 2000 kilometrů dlouhá cesta přes Norimberk, Vichy, Bordeaux a Bilbao vám díky skvělým spolucestujícím a zábavným hrám našich řidičů opravdu rychle uteče.

Všem účastníkům ale doporučujeme zajistit si vlastní leteckou dopravu do 30 kilometrů vzdáleného Santanderu. Díky nabídkám nízkonákladových aerolinek se můžete velmi výhodně dostat do města Bilbao. O dopravu z letiště se samozřejmě postaráme, stačí nás kontaktovat na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Individuální služby

Pokud jsou vámi vybrané termíny obsazeny, nebo nemáte zájem o SURFTRIP balíček, v průběhu července, srpna a září můžete libovolně využít našich individuálních služeb.

 • Doprava: 3.000 Kč jednosměrná cesta (Praha – Langre)
 • Ubytování v dvou až čtyřlůžkovém pokoji: 550 Kč
 • Ubytování v soukromí: 600 Kč
 • ZAPŮJČENÍ SURFU: 300 Kč/den
 • Výuka: 2.600 Kč/týden/5 lekcí + zapůjčení surfu
 • Video/photoshooting: 500 Kč/session (pro 1 - 5 osob)
 • Transfer z letiště v Santanderu: 500 Kč jedna cesta/auto
 • Transfer z Letiště v Bilbau: 1.000 Kč jedna cesta/auto

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .


Stravování

Stravování je individuální. V blízkosti ubytování jsou dvě místní restaurace, v okolních vesnicích pak řada dalších s typicky španělskou atmosférou. Do nákupního centra pro potraviny se dojíždí autem. Čerstvé pečivo nám několikrát týdne vozí přímo do SURFTRIP baráčku. Potraviny je možné zakoupit za stejné ceny jaku u nás, ve většině případech i levněji. K dispozici je gril. 


Cena

SURF TRIP BALÍČEK  - chci se NAUČIT SURFOVAT/ZLEPŠIT a využít všech služeb

= balíček pro začátečníky nebo pokročilé surfaře

 • Cena jednoho týdne včetně dopravy „all incl.“ 14.900 Kč
 • Cena dvou týdnů včetně dopravy „all incl.“ 22.800 Kč
 • Cena tří týdnů včetně dopravy „all incl.“ 29.700 Kč
 • Cena čtyř týdnů včetně dopravy „all incl.“ 34.600 Kč
 • Cena jednoho týdne s vlastní dopravou „all incl.“ 11.900 Kč
 • Cena dvou týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 19.800 Kč
 • Cena tří týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 26.700 Kč
 • Cena čtyř týdnů s vlastní dopravou „all incl.“ 30.600 Kč

Příplatek za ubytování v soukromém apartmánu je 700 Kč/os/týden. Příplatek za ubytování v nových apartmánech je u dvou osob 350 Kč/os/den, u tří osob 200 Kč/os/den, u čtyř osob 100 Kč/os/den. Sleva z balíčku pro opakované účastníky SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2017 je 1.500 Kč/týden. Další slevy hledejte zde.  

BED & SURF BALÍČEK - chci jen ubytování a surf, dopravu mám vlastní nebo si ji připlatím

= balíček bez surfových lekcí

 • Cena jednoho týdne bez dopravy ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 5.400 Kč
 • Cena jednoho týdne bez dopravy v soukromí/soukromý apartmán 6.000 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování a 7 dní zapůjčení surfového vybavení. Možnost přikoupení dopravy na místě je vždy min. na 7 dní, a to za cenu 1.400 Kč/týden. U vícetýdenních pobytů není žádné cenové zvýhodnění. U tohoto balíčku nelze využít slevu 1.500 Kč/týden pro opakované účastníky  SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2017. Další slevy hledejte zde

Pro účastníky bez vlastního auta nabízíme možnost přikoupení dopravy na místě 1.400 Kč/týden.

BED, SURF & DOPRAVA BALÍČEK - chci pouze ubytování, surf a dopravu

 • Cena jednoho týdne s dopravou ve dvoulůžkovém nebo čtyřlůžkovém pokoji 11.400 Kč
 • Cena jednoho týdne s dopravou v soukromí/soukromý apartmán 12.000 Kč

POZN: Cena zahrnuje 7 nocí ubytování, 7 dní zapůjčení surfového vybavení a dopravu z/do Prahy a na místě. U vícetýdenních pobytů se od druhého týdne odečítá doprava, tj. 6.000 Kč/týden. U tohoto balíčku nelze využít slevu 1.500 Kč/týden pro opakované účastníky  SURF-TRIP.CZ/SK z let 2007-2017. Další slevy hledejte zde.Zeptejte se

Na pobyt se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši 3 900 Kč (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do tří dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.