BE ACTIVE BALI 2020

Hledáte něco nového? Vyzkoušejte dovolenou s aktivním pohybem pod dohledem zkušené trenérky nejen profesionálních surfařů! Tento pobyt vám změní život!


Základní informace

cena zájezdu:od 38.500 Kč včetně letenky
instruktoři:Gabriela Mackaničová
doprava:vlastní doprava, letecky
země:Bali
surfové vybavení:v ceně surfová lekce
ubytování:dvoulůžkové pokoje s klimatizací nebo autentická venkovní gazeba
pojištění:není v ceně zájezdu
doplňkové aktivity:lekce surfingu, výlety, návštěva místních jógových nebo sportovních center, masáže, přednášky

Dostupné termíny


CO NA VÁS ČEKÁ

Díky spolupráci s crossfit trenérkou a osobním koučem Gabrielou Mackaničovou vás můžeme pozvat na druhý ročník fitness pobytu na indonéském Bali, uprostřed čtvrti Canggu, kousek od pláže Berawa. Třináctidenní aktivní dovolenou jsme sestavili tak, abyste si každý den mohli zacvičit, setkali se s místní crossfitovou a fitness komunitou a poznali pár zajímavých míst, kam se s cestovní kanceláří běžně nedostanete.

Po celou dobu se o vás bude starat český delegát a naši řidiči, nemusíte se tedy pouštět do jízdy na skútrech. V ceně pobytu je neomezený vstup do sport centra, masáže, přednášky, návštěva plážového klubu, výlety i surfing Základní program si můžete rozšířit o další exkurze. Byli bychom ale neradi, kdybyste si pro samé cestování nenašli čas na obyčejný odpočinek pod palmou. A každý den bude začínat čerstvým kokosem.


Be active Bali

Jste připraveni na pořádnou změnu? Be Active Bali je intenzivní fitness pobyt pro muže a ženy každého věku a úrovně. Ať už se chcete cítit lépe ve vašem těle, získat kondičku, nebo se zbavit únavy způsobené stresem, naše trenérka Gabriela Mackaničová vám poradí a pomůže. Be Active je pro úplné začátečníky i aktivní sportovce. Gabča zvládne všechny!

Gaby, která stojí za a instagramovým hnutím #beactivebali, se na cestu crossfitu a cvičení vydala díky snowboardingu a dlouholetému působení v oblasti extrémních sportů. Nyní se věnuje profesionálním sportovcům nebo vytváření fitness programů na míru a patří mezi úspěšné trenéry nejen na Bali. Díky jejím zkušenostem se dostanete do formy, získáte nové nadšení a motivaci.

Cílem Be Active je spojit cvičení s nezapomenutelnou atmosférou kouzelného ostrova Bali. Program se zaměřuje na sílu, motivaci i vytrvalost. V ceně pobytu je kondiční test na začátku a na konci, cvičení ve slovenštině, úvodní workshop o aktivním životním stylu, intervalové a silové tréninky, HIBB a Crossfit workshop. Lekce budou probíhat jak ve špičkově vybaveném fitness, tak také přímo na pláži.


Ubytování

V rámci balíčku vám nabízíme dvě kategorie ubytování. Ke každému ubytování je k dispozici společná, plně vybavená kuchyň a chill-out zóna. Ve vile je vysokorychlostní připojení k internetu


Ubytování je zajištěno v našem SURF-TRIP/Riviera House s malým bazénkem a v okolních domech, které jsou ideálním kompromisem mezi ubytováním v klasických nízkonákladových domech pro cestovatele a drahých hotelech.  Setkáte se tak se skutečnými obyvateli Bali, a to především pod vedením našeho místního správce, mistra Trisny. V době pobytu nejsou v ubytování, kromě účastníků tohoto pobytu, žádní další hosté.

V případě zvláštních přání a zájmu o ubytování mimo areál s ostatními účastníky nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz.


Dvoulůžkové pokoje

Každý z dvoulůžkových pokojů je zařízen ve specifickém stylu. Najdete zde například Surf room nebo stylový Boho room. Pokoje mají klimatizaci, koupelnu s teplou vodou a vlastní vchod z terasy. V každém pokoji je velká manželská postel. Sám/sama na pokoji můžete být s příplatkem 450 Kč/noc.


Gazebo

Varianta ubytování ve venkovním dvoulůžkovém gazebu se společnými bambusovými koupelnami je určena těm, kteří vyhledávají autentické zážitky a chtějí ušetřit peníze na další aktivity. Naše gazeba jsou krásná, prostorná a mají neopakovatelnou atmosféru. Nevýhodou (nebo výhodou?) je ranní ruch, od prodavačů ovoce po kokrhání kohouta u sousedů. V ceně pobytu jsou dvoulůžková gazeba, jednolůžková jsou za příplatek 150 Kč/noc.


Lokalita

Oblast Canggu je vyhlášena krásnou přírodou a četností rýžových polí. Noční život se tu kloubí s klidným venkovem. Místo má strategicky dobrou polohu pro výlety. Daleko to není k sopkám, ani do turistické Kuty nebo do přístavu Padangbai. Canggu je protkáno množstvím lokálních warungů i luxusních restaurací. Najdete zde řadu masérských salónů a wellness studií.


STRAVOVÁNÍ

V ceně pobytu je 4x snídaně a 3x večeře z lokálních specialit. V případě zájmu nabízíme i vegetariánskou stravu. V blízkém okolí jsou obchody s potravinami, příjemné a útulné kavárny a typické warungy s občerstvením. Pro čerstvé exotické ovoce si můžete/musíte zajít na nedaleký trh.


Doprava

Cena zahrnuje zpáteční letenku Praha – Denpasar – Praha s jedním přestupem (Qatar Airlines, Turkis nebo Emirates). V případě navýšení palivových poplatků a letištních tax nad námi stanovenou cenu bude účtován doplatek, a to na základě aktuálních cen. Součástí balíčku je i doprava z/na letiště a výlety na místě klimatizovaným minibusem s místním řidičem. 


CENA

Cena s ubytováním v gazebu: 38.500 Kč*

Cena s ubytování v dvoulůžkovém pokoji: 39.900 Kč*

Cena zahrnuje:

 • letenka s jedním přestupem
 • 12 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji / gazebu
 • doprava na místě, auta s řidičem
 • úvodní workshop o aktivním životním stylu, crossfit workshop a test kondice na začátku a na konci pobytu
 • neomezený vstup na lekce jógy, muya thai, boxu, climbingu, strength, conditioning a další kurzy střediska BALI SPORTS CENTER x KIMASURF pod vedením trenérky Gábi Mačkaničové
 • výlet na chrám Uluwatu a pláže jižního poloostrova a výlet do Ubudu a na vodopád Nung Nung
 • 1 celodenní vstup do Alternative Beach Club 
 • 4x snídaně 
 • 3x večeře 
 • surfová lekce včetně zapůjčení vybavení
 • 2 masáže (60 minut)

Chcete si sjednat cestovní pojištění? Čtěte zde .

*ceny jsou počítané podle aktuálních cen letenek. V případě zájmu si pobyt můžete zakoupit také bez letenky. Při nákupu vlastních letenek je třeba zohlednit, že samotný pobyt je na 12 nocí. Vypsaný termín je včetně letecké dopravy s námi. V případě vlastní letenky odečítáme od ceny balíčku 20 000 Kč. Účastníkům s vlastní letenkou zajišťujeme pick- up na letišti mezi osmou hodinou ranní a půlnocí


Jaká je realita?

Přečtěte si v autentických příspěvcích od našich účastníků o tom, jak to u nás ve skutečnosti vypadá.Zeptejte se

Na BE ACTIVE BALI 2020 se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18 let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do týdne po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. Termín akce je možno změnit maximálně 30 dní před odjezdem. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.